| Online managers work Mn-Sn: | 08:00 - 21:00 |
| Online order pick-up point Mn-Fr | 09:00 - 14:00 |
| Shopping cart | 24/7 |
Manipulation table SM-3-2 is designed for placement and transportation of medical instruments and materials inside the buildings of medical institutions. The table consists of two drawers with an upper stainless shelf and a lower glass shelf.
| Main Attributes | |
|---|---|
| Manufacturer | Covenant |
| Manufacturer country | Ukraine |
| Shelf | 2 pcs. |
| dimensions | |
| Height | 900 mm |
| Length | 660 mm |
| Width | 430 mm |
| Production material | |
| Shelf material | glass |
| User specifications | |
| Guarantee | 12 months |
| Shelf size, (mm): | 420x570 |
Manipulation table SM-3-2 is designed for placement and transportation of medical instruments and materials inside the buildings of medical institutions. The table consists of two drawers with an upper stainless shelf and a lower glass shelf.
| Main Attributes | |
|---|---|
| Manufacturer | Covenant |
| Manufacturer country | Ukraine |
| Shelf | 2 pcs. |
| dimensions | |
| Height | 900 mm |
| Length | 660 mm |
| Width | 430 mm |
| Production material | |
| Shelf material | glass |
| User specifications | |
| Guarantee | 12 months |
| Shelf size, (mm): | 420x570 |
|
Free delivery to home or work |
|
Sending without prepayment |
|
Specialist consultation |
|
Loan up to 24 months |
|
Free delivery to home or work |
|
Sending without prepayment |
|
Specialist consultation |
|
Loan up to 24 months |