| Online managers work Mn-Sn: | 08:00 - 21:00 |
| Online order pick-up point Mn-Fr | 09:00 - 14:00 |
| Shopping cart | 24/7 |
Designed for a comfortable stay for patients with limited mobility.
During treatment under medical supervision and long-term rehabilitation in intensive care units and intensive care units.
| bed height from the floor : | 50 cm |
| Bed size, LxW, cm : | 196 х 90 |
| Control : | Механическое |
| Maximum load : | 250 кг |
| Number of sections : | 4 |
| Overall dimensions of the bed, LxW, (cm) : | 213 x 98 cm |
| vendor code : | FB-H5 |
| Weight : | 92 кг |
| Wheel diameter, (inches) : | 5.0 dm |
Designed for a comfortable stay for patients with limited mobility.
During treatment under medical supervision and long-term rehabilitation in intensive care units and intensive care units.
| bed height from the floor : | 50 cm |
| Bed size, LxW, cm : | 196 х 90 |
| Control : | Механическое |
| Maximum load : | 250 кг |
| Number of sections : | 4 |
| Overall dimensions of the bed, LxW, (cm) : | 213 x 98 cm |
| vendor code : | FB-H5 |
| Weight : | 92 кг |
| Wheel diameter, (inches) : | 5.0 dm |
|
Video reviews of any model |
|
Working with Prozorro |
|
Found cheaper? We will make the price even lower! |
|
Free delivery to the branch |
|
Sending without prepayment |
|
Help with assembly |
|
Discounts on anti-decubitus mattresses |
|
Loan up to 24 months |
|
SEE BELOW PROMOTIONAL OFFERS |
|
Video reviews of any model |
|
Working with Prozorro |
|
Found cheaper? We will make the price even lower! |
|
Free delivery to the branch |
|
Sending without prepayment |
|
Help with assembly |
|
Discounts on anti-decubitus mattresses |
|
Loan up to 24 months |
|
SEE BELOW PROMOTIONAL OFFERS |