| Робота онлайн менеджерiв Пн-Нд: | 08:00 - 21:00 |
| Пункт видачі онлайн замовлень Пн-Пт | Пн-Пт 09:00 - 14:00 |
| Через кошик | Цілодобово |
Призначена для комфортного перебування пацієнтів із обмеженими фізичними можливостями.
При лікуванні під наглядом лікаря та тривалої реабілітації у реанімаційних відділеннях та палатах інтенсивної терапії.
| Артикул : | FB-H5 |
| Вага : | 92 кг |
| Висота ложа від підлоги : | 50 cm |
| Габаритні розміри ліжка, ДхШ, (см) : | 213 x 98 cm |
| Діаметр коліс, (дюйми) : | 5.0 dm |
| Кількість секцій : | 4 |
| Максимальне навантаження : | 250 кг |
| Розмір ложі, ДхШ, см : | 196 х 90 |
Призначена для комфортного перебування пацієнтів із обмеженими фізичними можливостями.
При лікуванні під наглядом лікаря та тривалої реабілітації у реанімаційних відділеннях та палатах інтенсивної терапії.
| Артикул : | FB-H5 |
| Вага : | 92 кг |
| Висота ложа від підлоги : | 50 cm |
| Габаритні розміри ліжка, ДхШ, (см) : | 213 x 98 cm |
| Діаметр коліс, (дюйми) : | 5.0 dm |
| Кількість секцій : | 4 |
| Максимальне навантаження : | 250 кг |
| Розмір ложі, ДхШ, см : | 196 х 90 |
|
Відеоогляди усіх моделей |
|
Працюємо через Prozorro |
|
Знайшли дешевше? Ми зробимо ціну ще нижче! |
|
Безкоштовна доставка на відділення |
|
Відправка без передплати |
|
Допомога у збиранні |
|
Знижки на протипролежневі матраци |
|
Кредит до 24 місяців |
|
Дивіться нижче акційні пропозиції |
|
Відеоогляди усіх моделей |
|
Працюємо через Prozorro |
|
Знайшли дешевше? Ми зробимо ціну ще нижче! |
|
Безкоштовна доставка на відділення |
|
Відправка без передплати |
|
Допомога у збиранні |
|
Знижки на протипролежневі матраци |
|
Кредит до 24 місяців |
|
Дивіться нижче акційні пропозиції |