| Робота онлайн менеджерiв Пн-Нд: | 08:00 - 21:00 |
| Пункт видачі онлайн замовлень Пн-Пт | Пн-Пт 09:00 - 14:00 |
| Через кошик | Цілодобово |
| Высота: | 13 см |
| Длина: | 200 см |
| Максимальне навантаження: | 140 кг |
| Функція статичного тиску: | так |
| Ширина: | 86 см |
Матрац секційний, протипролежневий з компресором, Soft air wds ADL - крупносекціонная протипролежнева система, що складається з 17 окремих знімних нейлонових осередків. Може застосовуватися як в профілактичних цілях, так і як допоміжний засіб при лікуванні хворих з низьким і середнім ступенем пролежнів. Даний протипролежневі матрац Soft air wds ADL може застосовуватися паціентами з вагою від 30 до 130кг. Вагомою перевагою перед іншими протипролежневими системами є наявність АВС-системи, яка дозволяє змінювати тиск одночасно в трьох секціях. Плюсом також є можливість регулювання тривалості циклу від 5 до 20 хвилин. Система Soft air wds ADL забезпечує пацієнту максимальний комфорт. Присутня функція статичного тиску (натискання всього однієї кнопки).
Якщо виникне несправність в протипролежневому матраці, а також якщо тиск матраца буде не відповідати вазі пацієнта - система автоматично включить сигнал тривоги.
У комплекті з матрацом йде високоякісний повітропроникний водовідштовхувальний чохол з поліуретану. Також матрац комплектується ременями для закріплення до ліжка і ремонтним комплектом.
| Высота : | 13 см |
| Гарантійний термін : | 12 міс |
| Длина : | 200 см |
| Максимальне навантаження : | 140 кг |
| Матеріал виробу : | Поліуретановий нейлон |
| Рівень шуму : | 20 дБ |
| Споживання електроенергії : | 7 вТ |
| Тип матраца : | Бескомпресорний |
| Функція статичного тиску : | так |
| Ширина : | 86 см |
Матрац секційний, протипролежневий з компресором, Soft air wds ADL - крупносекціонная протипролежнева система, що складається з 17 окремих знімних нейлонових осередків. Може застосовуватися як в профілактичних цілях, так і як допоміжний засіб при лікуванні хворих з низьким і середнім ступенем пролежнів. Даний протипролежневі матрац Soft air wds ADL може застосовуватися паціентами з вагою від 30 до 130кг. Вагомою перевагою перед іншими протипролежневими системами є наявність АВС-системи, яка дозволяє змінювати тиск одночасно в трьох секціях. Плюсом також є можливість регулювання тривалості циклу від 5 до 20 хвилин. Система Soft air wds ADL забезпечує пацієнту максимальний комфорт. Присутня функція статичного тиску (натискання всього однієї кнопки).
Якщо виникне несправність в протипролежневому матраці, а також якщо тиск матраца буде не відповідати вазі пацієнта - система автоматично включить сигнал тривоги.
У комплекті з матрацом йде високоякісний повітропроникний водовідштовхувальний чохол з поліуретану. Також матрац комплектується ременями для закріплення до ліжка і ремонтним комплектом.
| Высота : | 13 см |
| Гарантійний термін : | 12 міс |
| Длина : | 200 см |
| Максимальне навантаження : | 140 кг |
| Матеріал виробу : | Поліуретановий нейлон |
| Рівень шуму : | 20 дБ |
| Споживання електроенергії : | 7 вТ |
| Тип матраца : | Бескомпресорний |
| Функція статичного тиску : | так |
| Ширина : | 86 см |
|
Увага! Остерігайтесь дешевих підробок! |
|
Приєднуйтесь до нашої VIBER спільноти |
|
Знижки на медичні ліжка |
|
Кредит до 24 місяців від Приватбанку! |
|
1 рік гарантії |
|
|
Обмін-повернення протягом 14 днів |
|
Розрахунок: Готівковий, Безготівковий (з ПДВ чи без), оплата при отриманні |
|
Консультація спеціаліста. Великий досвід підбору |
|
Відправка без передплати |
|
ДИВІТЬСЯ НИЖЧЕ АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ! |
|
Увага! Остерігайтесь дешевих підробок! |
|
Приєднуйтесь до нашої VIBER спільноти |
|
Знижки на медичні ліжка |
|
Кредит до 24 місяців від Приватбанку! |
|
1 рік гарантії |
|
|
Обмін-повернення протягом 14 днів |
|
Розрахунок: Готівковий, Безготівковий (з ПДВ чи без), оплата при отриманні |
|
Консультація спеціаліста. Великий досвід підбору |
|
Відправка без передплати |
|
ДИВІТЬСЯ НИЖЧЕ АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ! |